به دایرکتوری صنعت انرژی خوش آمدید

تعرفه درج آگهی

آگهی عادی
 • درج آگهی عادی در این سایت رایگان است.
 • هر کاربر با یک بار ثبت نام در این سایت، می تواند به تعداد نامحدودی آگهی ثبت نماید.
آگهی ویژه
 • درج آگهی ویژه در این سایت مشمول پرداخت هزینه طبق جدول زیر می باشد.
آگهی هزینه (تومان)
ویژه 1 ماهه 10/000
ویژه 2 ماهه 15/000
اعتبار تعرفه فوق تا 1395/12/30 مي‌باشد.
خصوصیات آگهی ویژه:
 1. آگهی های ویژه با درج نشان ویژه به صورتی متمایز نمایش داده می شوند.
 2. آگهی های ویژه از اولویت و اثربخشی تبلیغی بالاتری برخوردارند.
 3. نحوه و محل نمایش آگهی های ویژه به تناسب اولویت و تطابق موضوعی در صفحه اصلی، صفحه گروهها و زیرگروه ها، صفحه نتایج جستجو و صفحه نمایش یک آگهی و در بهترین موقعیت تبلیغی هر صفحه می باشد.
 4. آگهی های ویژه از منطق تبلیغات هوشمند پیروی می کنند. به این معنی که در هرصفحه از سایت آگهی های ویژه ای که بیشترین انطباق موضوعی و محتوایی با آن صفحه را داشته باشند طی یک الگوریتم پیچیده و دقیق که بر اساس ارتباط مفهومی آگهی ها عمل می کند، استخراج شده و نمایش داده می شوند.
 5. آگهی های ویژه به همان نسبت که در این سایت در موقعیت های بهتر و صفحات بیشتری نمایش داده می شوند، در موتورهای جستجو نیز دارای رتبه بالاتر و و دسترس پذیری بیشتری هستند.

 

پرداخت هزینه

هزینه آگهی خود را می توانید به روشهای زیر پرداخت نمایید:

 1. پرداخت از طریق دستگاه خود پرداز :
  با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانکها و از طریق گزینه انتقال به کارت می توانید وجه آگهی خود را به شماره کارت (6273811046897069) مربوط به بانک انصار به نام امید غلامی انتقال دهید. سپس شماره کارت خود را همراه با شماره ارجاع (شماره بازیابی / شماره مرجع) و مبلغ و تاریخ در فرم ثبت آگهی وارد نمایید.
 2. پرداخت کارت به کارت اینترنتی:
  در صورت داشتن رمز اینترنتی برای کارت خود، وجه آگهی خود را به شماره کارت (6273811046897069) مربوط به بانک انصار به نام امید غلامی از طریق صفحه انتقال کارت به کارت اینترنتی می توانید انتقال دهید. سپس شماره کارت خود را همراه با شماره ارجاع و مبلغ و تاریخ در فرم ثبت آگهی وارد نمایید.

استحضار داشته باشید که پس از پرداخت وجه باید وارد سامانه تجارت و صنعت شده و مشخصات پرداخت خود را در همان صفحه متن آگهی ثبت نمایید. از زمان ثبت مشخصات پرداخت وجه، ظرف مدت 1 روز کاری (در صورت عدم مغایرت آگهی با قوانین سایت) آگهی شما بعنوان آگهی ویژه فعال می گردد.

لطفا در صورت وجود هر گونه ابهام یا پرسش حتما با ما به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید مکاتبه فرمایید.