به دایرکتوری صنعت انرژی خوش آمدید

پنجمین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران- مهر ماه 1397

ظرفیت و توانمندی داخلی صنعت سد و تونل کشور طی سال‌های اخیر در زمینه های گوناگون رشد چشمگیری داشته و پروژه‌های متعددی به دست متخصصان و کارشناسان خبره داخلی در حال مطالعه، ساخت و بهره برداری است. پروژه‌هايي كه برخی از آن‌ها سند افتخار ملي و قابل قیاس با استانداردهای بين المللي بوده و می تواند راهگشای توسعه مناسبات و تعميق مراودات میان دست اندرکاران داخلی و خارجی این صنعت باشد. لذا در سالی که بر «حمایت از کالای داخلی» تاکید شده است، توجه به ظرفیت های موجود و بومی از مسیر یک برنامه‌ریزی هدفمند و منسجم و با حمایت و همکاری متقابل هر دو بخش خصوصی و دولتی، بیش از پیش ضرورت می یابد.  

 با درنظر گرفتن چنین شرایطی، حلقه واسطی لازم است که زمینه تبادل نظر و انتقال دانش و تجارب فعالان صنعت سد و تونل در سطح  ملي و بین‌المللی را فراهم سازد. بر همین اساس «پنجمین همایش سد و تونل ایران» در مهرماه سال 1397 با همکاری انجمن‌های علمی و تحقیقاتی مرتبط در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تهران برگزار می‌ شود.

 این همایش براساس تجربه های بدست آمده از برگزاری چهار دوره قبلی که حاصل کسب نظر اساتید و مشاوره و همفکری با انجمن‌های علمی و تحقیقاتی و فعالان صنعت سد و تونل ایران است، محورهای کاربردی و موضوعات روز صنعت را در دستور کار خود دارد و همزمان، بزرگترین نمایشگاه داخلی سد و تونل کشور، برای معرفی آخرین دستاوردهای این صنعت برگزار خواهد شد.

 

منبع ذکر رویداد : سایت دبیرخانه همایش( www.datex.refna.com )

 

 

alt